In onderstaande lijst zijn de namen opgenomen van 210 gesneuvelde of vermiste militairen aan Nederlandse zijde als gevolg van (oorlogs)geweld binnen de geografische grenzen van het huidige Rotterdam en de directe omgeving waaronder: 

  • Beursstation
  • Boerengat
  • Bolwerk
  • Boompjes
  • Coolsingel
  • Essenburgsingel
  • Gelderschekade
  • Haringvliet
  • Hoek van Holland
  • Koningsbrug
  • Kralingen
  • Kralinger Hout
  • Lloydkade,
  • Maashotel
  • Maasstation
  • Nieuwe Haven
  • Nieuwe Maas
  • Nieuwe Waterweg*
  • Oostmolenwerf
  • Oude Plantage
  • Overschie
  • Parkkade
  • Pernis
  • Pretorialaan
  • Rhoon
  • Rozenburg
  • Smitshoek
  • Statenweg
  • Vliegveld Waalhaven
  • Westersingel
  • Wijnhaven
  • Willemsbrug
  • Witte Huis
  • Zweth

* Het betreft hier militaire slachtoffers of burgerslachtoffers in militaire dienst aan boord van de Hr Ms van Galen en de Loodsboot 19/Hr Ms BV 19A

Ook zijn de namen van 6 militaire slachtoffers vermeld die zijn omgekomen of vermist als gevolg van het bombardement op Rotterdam van 14 mei 1940.

AchternaamVoornaamGeboortedatumGeboorteplaatsOverlijdensdatumOverlijdensplaatsRang/FunctieOpmerking
AdemaWiebe 20 mrt 1910 Oldehove12 mei 1940 RotterdamKorporaal Westersingel
AwerbachRaphaël 20 jun 1918 ‘s-Gravenhage13 mei 1940 RotterdamReserve Vaandrig Geldersche Kade
BaghusJohannes Hubertus 21 jul 1907 Roermond14 mei 1940 RotterdamStoker 2e Klasse Wijnhaven
BarendregtCornelis Bastiaan Johannes 7 nov 1908 Rotterdam11 mei 1940 RotterdamSoldaat Boompjes
Bergen HenegouwenPetrus Cornelis Antonius 28 jul 1918 ‘s-Gravenhage10 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
BerkhoutJan 12 mei 1919 Pernis18 mei 1940 RotterdamSoldaat 
BignellJohannes 30 jan 1920 ‘s-Gravenhage15 mei 1940 RotterdamMarinier Oude Plantage
BlokBartholomeus Willem 29 aug 1917 Rotterdam10 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
BlokhuisAlbertus Gerhardus 10 dec 1911 Denekamp13 mei 1940 RotterdamSoldaat Willemsbrug
BlonkPieter Johannes 27 jan 1915 Rotterdam14 mei 1940 RotterdamMatroos 2e Klasse Oude Plantage
BodaanAntonie Hubertus 5 aug 1914 Pedang Boelan10 mei 1940 RhoonReserve 1e Luitenant-Vlieger Rhoon
BoerDirk 1 jan 1905 Gouderak17 mei 1940 ‘s-GravenhageSoldaat Hoek van Holland
BoersLeendert 1 mrt 1914 Rotterdam21 mei 1940 RotterdamKorporaal Waalhaven
BoetersEngelbertus Petrus 10 mei 1918 ‘s-Gravenhage14 mei 1940 OverschieSoldaat Overschie
BoontjesNicolaas Willem 22 jul 1919 Wieringen13 mei 1940 RotterdamSoldaat Pernis
BoskerGeert 9 jun 1920 Leeuwarden29 mei 1940 RotterdamSergeant Bombardement
BosmaGerard 27 okt 1917 Aengwirden15 mei 1940 RotterdamMarinier 1e Klasse Willemsbrug
BossertBernardus Rudolf 19 jan 1918 ‘s-Gravenhage15 mei 1940 RotterdamMarinier 3e Klasse Willemsbrug
BoutenGerrit 28 apr 1907 Wijhe10 mei 1940 RotterdamKorporaal Waalhaven
BravenboerDirk 22 okt 1906 Dordrecht14 mei 1940 ‘s-GravenhageSoldaat Hoek van Holland
BronswijkJohannes Cornelis 28 jun 1920 Naaldwijk10 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
BrouwerKlaas 21 mei 1903 Groningen16 mei 1940 RotterdamReserve Kapitein Westersingel
BrugmanBernhard Christianus Maria 20 jun 1909 Winterswijk12 mei 1940 RotterdamSergeant Maasstation
BusserGerrit Jan 19 dec 1906 Wisch12 mei 1940 RotterdamSoldaat Maasstation
BuurmanFrederik 3 nov 1918 Rotterdam11 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
CoppijWillem Thomas 28 jan 1905 Rotterdam12 mei 1940 RotterdamSergeant Maasstation
d’ Achard van EnschutWillem 15 jan 1915 Rotterdam15 mei 1940 RotterdamSoldaat Geldersche Kade
de BeenJohannes 24 feb 1920 Wagenberg15 mei 1940 RotterdamSoldaat Coolsingel
de BoerDirk 7 aug 1895 Ameland28 mei 1940 RotterdamMachinedrijver Nieuwe Waterweg, Loodsboot 19
de BruinWillem 23 jul 1914 Rotterdam13 mei 1940 RotterdamKorporaal Pernis
de GlopperJan Johannes Jacobus 10 feb 1896 Den Helder14 jun 1940 MaassluisMachinist Nieuwe Waterweg, Loodsboot 19
de GraafCornelis 28 sep 1916 Assendelft13 mei 1940 RotterdamSoldaat Rotterdam
de JeuHelemus Pieter 14 jun 1915 Rotterdam10 mei 1940 RotterdamKorporaal Witte Huis
de JongHijlke Zweitses 20 mrt 1909 Rotterdam7 jul 1940 RotterdamSoldaat Lloydkade
de RekArie Johann Wilhelm 2 okt 1913 Emmerich10 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
de VoogdMaarten 26 mei 1903 Hellevoetsluis18 jun 1940 Maassluis1e Stoker Nieuwe Waterweg, Loodsboot 19
de VosSijtze 11 okt 1918 Tilburg12 mei 1940 RotterdamSergeant Waalhaven
de WinterLouis Willem 6 apr 1909 Rotterdam10 mei 1940 RozenburgSoldaat Rozenburg
DeesDaniel Philip 1 mei 1920 Amsterdam10 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
den HertogBastiaan 27 jan 1904 Hazerswoude12 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
DielemanAdriaan 18 feb 1908 Rotterdam14 mei 1940 SchiedamKorporaal Overschie, Glimfabriek
DönszelmannWillem Johan 15 mrt 1920 Rotterdam12 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
DorsJan Antonie Leendert 17 apr 1915 ‘s-Gravenhage10 mei 1940 RotterdamKorporaal Waalhaven
DorsmanCornelis 4 nov 1919 Schiedam15 mei 1940 RotterdamSoldaat Boompjes
DrijverJacob 1 nov 1908 Amsterdam14 jun 1940 MaassluisHulpzeeloods Nieuwe Waterweg, Loodsboot 19
DuivenmanDirk 3 jun 1917 Rotterdam26 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
EckhardtKrijn 6 mrt 1914 Delft10 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
EngelenWilhelmus Johannes 12 aug 1918 ‘s-Gravenhage10 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
FeenstraHermanus Albertus 20 jan 1912 Leeuwarden10 mei 1940 RotterdamReserve 1e Luitenant Waalhaven
FeuthTheodorus Antonius Joseph 7 mrt 1916 Rotterdam14 mei 1940 SchiedamMarinier Overschie, Glimfabriek
FredericiJan 12 okt 1894 Leeuwarden11 mei 1940 RotterdamSergeant-Majoor Boompjes
GardenierLouis 26 mei 1915 Doorn14 mei 1940 RotterdamSergeant Overschie
GoshawkThomas 11 mei 1940 VlaardingenOrdinary Seaman Nieuwe Waterweg, Loodsboot 19
GouweleeuwJohannes Paulus 6 aug 1911 Schiedam12 mei 1940 DelftSoldaat Zweth
GraaflandJan Nicolaas 11 aug 1912 Aarlanderveen14 mei 1940 OverschieSoldaat Overschie
GremmenTheodorus Petrus 2 aug 1907 Druten10 mei 1940 RotterdamSoldaat Maasstation
GroenJacob 10 sep 1919 Rotterdam14 mei 1940 RozenburgSoldaat Rozenburg
HarinckJohnnie 18 mei 1915 Vlissingen14 jun 1940 MaassluisLoodskwekeling Nieuwe Waterweg, Loodsboot 19
HartWessel Derk 23 sep 1919 Alphen aan den Rijn11 mei 1940 RotterdamSergeant Waalhaven
HeezenJohan Derk 2 mei 1919 Dinxperlo14 mei 1940 OverschieSoldaat Overschie
HeisenHermanus Hubertus 6 mrt 1918 Nijmegen11 mei 1940 RotterdamSoldaat Parkkade
HemelopHendrik 12 nov 1919 Rotterdam10 jun 1940 RotterdamSoldaat Rotterdam
HendriksBernardus Johannes 8 aug 1897 Amersfoort14 mei 1940 RotterdamSergeant Overschie
HiggsFrank George 11 mei 1940 VlaardingenOrdinary Seaman Nieuwe Waterweg, Loodsboot 19
HillJames Alexander Corrie 17 feb 1901 Kensington11 mei 1940 VlaardingenCommander Nieuwe Waterweg, Loodsboot 19
HoogenraadJordanus Pieter 10 okt 1908 Rotterdam10 mei 1940 RotterdamSoldaat Koningsbrug
HordijkPieter 27 jul 1917 Zwijndrecht13 mei 1940 RotterdamMatroos 2e Klasse Bolwerk
HuijsConrardus Lodewijk 29 jun 1917 Leiden14 mei 1940 RotterdamMarinier 1e Klasse Overschie, Glimfabriek
JacobsWilhelmus Petrus 2 jul 1920 Baarle-Nassau12 mei 1940 RotterdamSoldaat Coolsingel
JoldersmaJan 22 feb 1915 Losser10 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
JoostenPeter Johannus Hendrikus 14 mei 1916 Blerick10 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
KenninckWillem Johannes 28 mrt 1911 Den Helder14 mei 1940 DelftWachtmeester Overschie
KlapwijkJohannes 19 apr 1906 Rotterdam10 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
KlootwijkWillem Johannes 13 jan 1919 Ridderkerk11 mei 1940 RhoonSoldaat Rhoon
KnotterAndries 18 apr 1917 Schiedam14 mei 1940 SchiedamMarinier Overschie, Glimfabriek
KoendersHendrikus Theodorus Maria 2 mei 1914 Utrecht14 mei 1940 RotterdamReserve 1e Luitenant Oude Plantage
KooijmanGerrit 12 jul 1919 IJsselmonde10 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
KoreeJohannes 5 jan 1889 Westdongeradeel14 jun 1940 Maassluis1e Stoker Loodswezen Nieuwe Waterweg, Loodsboot 19
KorporaalMarinus 31 mei 1906 Zwijndrecht14 mei 1940 RotterdamMatroos 2e Klasse Bombardement
KosterChristiaan 26 jul 1897 Haarlem10 mei 1940 RotterdamSergeant Waalhaven
KramerBernardus Jan 23 sep 1920 Arnhem14 mei 1940 RotterdamSergeant Oude Plantage
KrasterAlbertus 13 sep 1916 Groningen10 mei 1940 Hoek van HollandSoldaat Hoek van Holland
KuilerMarten 9 dec 1919 Dalen14 mei 1940 OverschieSoldaat Overschie
LaanJan Berend 23 jun 1919 Schellinkhout15 mei 1940 RotterdamMarinier 3e Klasse Willemsbrug
LahuisAlbert 30 sep 1917 Hoogeveen13 mei 1940 RotterdamSoldaat Willemsbrug
LansdorpHenri Leopold Christiaan 6 dec 1918 Haarlem10 mei 1940 RhoonSoldaat Rhoon
LinksHermanus Marinus 24 nov 1917 ‘s-Gravenhage10 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
LinssenHenri Martin Hubert Herman 19 sep 1919 Venlo10 mei 1940 RotterdamSoldaat Beursstation
LohuisFerdinand Johan 5 jul 1918 Lonneker10 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
LubertiNicolaas Johan 20 okt 1917 Amsterdam10 mei 1940 RotterdamSoldaat Koningsbrug
MeertensHendrik 29 apr 1909 Emmen14 mei 1940 RotterdamSoldaat Rotterdam
MeulmeesterAnthonie Johan 5 sep 1915 Vlissingen15 mei 1940 RotterdamMarinier 1e Klasse Willemsbrug
MeulmeesterKarel Wilhelm 27 aug 1907 Vlissingen13 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
MicaWillem Cornelis Johannes Jacobus 27 feb 1904 Gouda10 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
MoerelJohn 18 jun 1919 Breda10 mei 1940 RotterdamSoldaat Koningsbrug
MöhnWilly Matthias 3 apr 1916 Düsseldorf10 mei 1940 RotterdamSoldaat Boompjes
MooijmanTheodorus Willem 13 jul 1919 ‘s-Gravenhage10 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
MoreeJan 18 aug 1893 Brielle10 mei 1940 RotterdamSergeant-Majoor Waalhaven
MourikPeter 21 jun 1915 Groot-Ammers12 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
MuijsSimon 9 nov 1913 Maassluis12 mei 1940 RotterdamSoldaat Lloydkade
NederveenJacob Minne 13 mrt 1914 Rotterdam10 mei 1940 RhoonSoldaat Rhoon
NieuwkampHendrik 30 mei 1917 Rotterdam10 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
Nijen TwilhaarEgbert 4 okt 1909 Vriezenveen14 mei 1940 RotterdamSoldaat Rotterdam
NijssenBartholomeus 23 apr 1920 Schoten14 mei 1940 RotterdamSoldaat Bombardement, vermist
NooteboomWillem 3 okt 1913 Schiedam10 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
NoweeJohannes Stephanus 15 feb 1909 Arnhem12 mei 1940 RotterdamSergeant Maasstation
NuijensHendricus Johannes 13 nov 1913 Limmen13 mei 1940 RotterdamSoldaat Rotterdam
NuisJan 18 jun 1918 Amsterdam10 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
OttenWolter 5 mei 1919 Vledder15 mei 1940 RotterdamMarinier 3e Klasse Willemsbrug
PaardekooperJohannes Ignatius Marie 21 nov 1904 Oosterhout14 mei 1940 RotterdamSoldaat Bombardement
PadmosGerrit 26 jun 1919 Rotterdam10 mei 1940 RotterdamSoldaat Maashotel
PetersJohannis 24 sep 1912 Sliedrecht15 mei 1940 RotterdamMarinier 1e Klasse Willemsbrug
PoleijAdriaan 5 mrt 1920 Rilland-Bath10 mei 1940 RotterdamMarinier Vermist
PolsJacob Willem 25 jun 1892 Maassluis14 jun 1940 Maassluis1e Stoker Loodswezen Nieuwe Waterweg, Loodsboot 19
PreustingGerhardus Johannes Martinus 21 apr 1910 Kranenburg28 mei 1940 RotterdamSoldaat Boerengat
ReuversJohannes Wilhelmus 23 mei 1920 Fijnaart10 mei 1940 RotterdamSoldaat Beursstation
RietveldLeendert 8 jun 1907 Rotterdam9 jun 1940 RotterdamSoldaat Boompjes
RijndertseJohannes 1 mrt 1905 Nijmegen12 mei 1940 RotterdamSoldaat Maasstation
RijvordtJan Dirk 1 mei 1917 Amsterdam14 mei 1940 SchiedamMarinier Overschie, Glimfabriek
RobbemondtSeeger 4 nov 1905 Wamel12 mei 1940 RotterdamSoldaat Maasstation
RolsmaSjoerd Antonius Franciscus 29 sep 1884 Franeker21 jun 1940 MaassluisMachinedrijver Nieuwe Waterweg, Loodsboot 19
RuttingGerardus Jacobus 6 dec 1919 Utrecht10 mei 1940 RotterdamSoldaat Witte Huis
SaarloosPieter 18 feb 1920 Dinteloord17 mei 1940 VlaardingenSoldaat Beursstation
SchneiderCornelis 26 dec 1907 Rotterdam10 mei 1940 RotterdamKorporaal Pretorialaan
SchoenmakersFranciscus Wilhelmus 26 jun 1918 Gendringen14 mei 1940 RotterdamSergeant Rotterdam
SchoutenSimon Petrus 27 jul 1912 Heiloo11 mei 1940 RotterdamSoldaat Rotterdam
Simon ThomasJean Charles Marie 18 apr 1881 Alkmaar10 mei 1940 SmitshoekMajoor Smitshoek
Six DijkstraJohannes Jollius 29 apr 1890 Dussen12 mei 1940 RotterdamMajoor Rotterdam
SlootPetrus Bernardus 10 dec 1916 Eibergen14 mei 1940 OverschieSoldaat Overschie
SlotGerrit Jacob 23 aug 1919 Apeldoorn10 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
SluisMax 21 okt 1917 ‘s-Gravenhage10 mei 1940 RotterdamSergeant Waalhaven
SmitJohannes Marius 9 mrt 1918 Sloten10 mei 1940 RotterdamSergeant Haringvliet
SmitIJsbrand 30 okt 1908 Rotterdam11 mei 1940 VlaardingenLuitenant-ter-Zee Nieuwe Waterweg, Loodsboot 19
SmitsHubertus Antonius 30 apr 1907 Den Helder14 mei 1940 RotterdamVliegtuigmaker Bombardement
SnijdersArie 24 feb 1900 Overschie12 mei 1940 OverschieSoldaat Overschie
SpeetjensPeter Hubertus 30 nov 1918 Geertruidenberg10 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
StaelJan Joseph Marie 4 jun 1912 Nijmegen13 mei 1940 RotterdamSoldaat Willemsbrug
StevensAlbert 1 aug 1919 Odoorn10 mei 1940 RotterdamKorporaal Maasstation
StoopmanJohannes 17 jun 1919 Rotterdam11 mei 1940 RotterdamSoldaat Rotterdam
StuutAbraham 23 mrt 1916 Winschoten25 jun 1940 DelftSoldaat Overschie
TellierJacob Pieter 22 mrt 1908 Kattendijke13 mei 1940 RotterdamSoldaat Pernis
TerwanFranciscus 5 okt 1909 Rotterdam13 mei 1940 PernisSergeant Pernis
TesselaarArie 4 nov 1919 ‘s-Gravenhage18 mei 1940 RotterdamSoldaat Witte Huis
TheunissenWillem Lodewijk Marie 12 apr 1911 Gennep10 mei 1940 RotterdamReserve 2e Luitenant Hoek van Holland
TimmersWillem 6 aug 1920 Gorinchem10 mei 1940 RotterdamSoldaat Beursstation
TrouwborstAdrianus 25 apr 1910 Rotterdam15 mei 1940 RotterdamSoldaat Maasstation
TukkerBastiaan 8 aug 1916 Bleskensgraaf14 mei 1940 OverschieSoldaat Overschie
TurksmaMarcel 5 dec 1916 ‘s-Gravenhage14 mei 1940 RotterdamSergeant Rotterdam
van AalderenAssueres Gerardus Johannes 7 dec 1919 Lochem11 mei 1940 RotterdamSoldaat Beursstation
van BerkelArie 17 mei 1904 Vlaardingen12 mei 1940 RotterdamSoldaat Lloydkade
van DamDaniel 9 jul 1907 Leiden25 dec 1945 HilversumSoldaat Boompjes
van de KampJan 21 jul 1897 Soest10 mei 1940 RotterdamSergeant Waalhaven
van de ManakkerJoannes Wilhelmus 9 apr 1919 Ursem10 mei 1940 RotterdamSoldaat Beursstation
van de MerweMarius Cornelis 23 nov 1919 Barendrecht22 mei 1940 RotterdamSoldaat Rhoon
van den BergPetrus Gerbrandus Dominicus 1 okt 1911 Sneek10 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
van den BrinkGerrit 27 mei 1915 Arnhem10 mei 1940 RotterdamStoker-Olieman 1e Klasse Nieuwe Waterweg, Hr Ms Van Galen
van den BroekJohannes Antonius 19 feb 1917 ‘s-Hertogenbosch10 mei 1940 RotterdamKorporaal Vermist
van den TolJacob 21 mrt 1914 Rotterdam13 mei 1940 RotterdamSoldaat Essenburgsingel
van der HaveMaarten Johannes 8 aug 1912 Zierikzee12 mei 1940 DelftSoldaat Zweth
van der HorstCornelis 4 feb 1906 Alblasserdam19 mei 1940 RozenburgHulpzeeloods Nieuwe Waterweg, Loodsboot 19
van der JagtJohannis 11 aug 1917 Middelburg20 jun 1940 Vlaardingen2e Luitenant Reserve Officier Vlieger Waalhaven
van der LiendenArend Hendrik 24 jun 1906 Elst12 mei 1940 RotterdamSoldaat Maasstation
van der MeerHendrikus Hubertus 29 apr 1920 Eindhoven14 mei 1940 Hoek van HollandSoldaat Hoek van Holland
van der MeerKlaas 25 sep 1914 Nijmegen11 mei 1940 RozenburgLoodskwekeling Nieuwe Waterweg, Loodsboot 19
van der MeuleJohannes 15 dec 1914 ‘s-Gravenhage11 mei 1940 Hoek van HollandKorporaal Hoek van Holland
van der StruisLeendert 6 dec 1919 Vlaardingen12 mei 1940 RotterdamMatroos Nieuwe Maas
van der StruisPieter 15 okt 1894 Vlaardingen15 jun 1940 Maassluis1e Stoker Loodswezen Nieuwe Waterweg, Loodsboot 19
van der ZalmWillem 10 dec 1917 ‘s-Gravenhage10 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
van der ZwanJohannes Hendrik 26 jul 1918 ‘s-Gravenhage14 mei 1940 OverschieSergeant Overschie
van DijkWillem 4 jun 1920 Rotterdam10 mei 1940 RotterdamSoldaat Pretorialaan
van DijkAdrianus Maria 17 okt 1919 Rucphen10 mei 1940 RotterdamSergeant Wijnhaven
van DokJohannes 23 dec 1887 Den Helder19 jun 1940 MaassluisStoker Nieuwe Waterweg, Loodsboot 19
van EspenCornelis Jan Jacob 26 aug 1903 Zierikzee10 mei 1940 RotterdamSergeant Boompjes
van GaalenAdrianus 5 jun 1918 Rijswijk14 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
van GarselJan 30 jan 1912 ‘s-Heer-Arendskerke15 mei 1940 RotterdamMarinier 1e Klasse Willemsbrug
van Harpen KuijperPieter Gerardus 10 mrt 1904 Leiden14 mei 1940 RotterdamLuitenant Statenweg
van HoolwerffDirk 8 jun 1918 ‘s-Gravenhage10 mei 1940 RotterdamWachtmeester Waalhaven
van HuijgevoortJohannes Cornelis 3 mrt 1905 Breda10 mei 1940 RotterdamStoker Rotterdam
van KlaverenJohannes Jacobus 21 jun 1912 Rotterdam10 mei 1940 RotterdamSoldaat Boompjes
van KranenburgHendrik 29 okt 1906 Rotterdam10 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
van LeeuwenGerrit 26 okt 1914 Heerde11 mei 1940 RotterdamSoldaat Parkkade
van OijenWilhelm Martinus 24 nov 1911 Iserlohn11 mei 1940 RotterdamSoldaat Hoek van Holland
van OorschotDavid 25 mei 1915 Vlissingen14 mei 1940 RotterdamMatroos Rotterdam
van PeltPieter Gerrit 1 sep 1908 Rotterdam11 mei 1940 SchiedamWachtmeester Overschie
van PraaghSalomon 20 jan 1918 ‘s-Gravenhage10 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
van RijswijkHendrik Otto 17 mrt 1896 Amsterdam10 mei 1940 RotterdamReserve Kapitein Waalhaven
van RoodeFrederik 2 apr 1916 ‘s-Gravenhage14 mei 1940 OverschieSoldaat Overschie
van RooijenMathijs Barend 6 mrt 1919 Rotterdam10 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
van SteenbergenJan 13 jan 1918 Gameren10 mei 1940 RotterdamKorporaal Waalhaven
van SteenisJan 10 mrt 1915 Rotterdam14 mei 1940 RotterdamWachtmeester Westersingel
van StiphoutAdrianus 16 apr 1913 Erp10 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
van ’t LooHendrik 20 dec 1916 Zaandijk13 mei 1940 OverschieSoldaat Overschie
van ToorDirk Johan 31 jan 1918 Strijp10 mei 1940 RotterdamKorporaal Nieuwe Haven
van VegtenAdriaan Cornelis 5 aug 1912 Amsterdam10 mei 1940 RotterdamMatroos 1e Klasse Nieuwe Maas
van VuurenBertus 25 mrt 1919 ‘s-Gravenhage10 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
van WinkelHendrik Wijnand 25 nov 1921 Haarlemmermeer10 mei 1940 RotterdamMarinier Vermist
van WunnikHendricus Ludovius 4 jan 1920 Maastricht15 mei 1940 RotterdamMarinier Willemsbrug
VellekoopTheodorus 21 nov 1916 Rijswijk10 mei 1940 RotterdamSergeant Waalhaven
VenemaJan Reinder 17 feb 1918 Veendam10 mei 1940 RotterdamSergeant Waalhaven
VenemaGeert 14 jun 1913 Birdaard12 mei 1940 OverschieSergeant Overschie
VercouterenMichiel 2 apr 1910 Zwolle14 mei 1940 Hoek van HollandSoldaat Hoek van Holland
VerlaanCornelis 5 dec 1906 Boskoop14 mei 1940 RotterdamSoldaat Bombardement
VermolenJohannes Mattheus 6 jun 1919 Leiden24 mei 1940 ‘s-GravenhageSoldaat Boompjes
VersteegenJohannes Jan 5 mei 1918 Wageningen14 mei 1940 OverschieWachtmeester Overschie
VinkWouter 30 mei 1903 ‘s-Gravenhage10 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
VisserPieter 8 feb 1919 Schiedam10 mei 1940 RotterdamSergeant Waalhaven
VrijmanAugust 20 sep 1905 Arnhem12 mei 1940 RotterdamSoldaat Maasstation
WassinkGradus 29 jun 1907 Winterswijk12 mei 1940 RotterdamSoldaat Oostmolenwerf
WeedaJan 1 sep 1913 Rotterdam14 mei 1940 RotterdamSoldaat Overschie
WegmanJan Marinus 15 jul 1901 Rotterdam25 mei 1940 RotterdamMarinier 1e Klasse Willemsbrug
WestendorpHendrik Jacobus 3 feb 1916 Amersfoort10 mei 1940 RotterdamSergeant Bolwerk
WitkampJohannes Bernardus Adrianus 11 mrt 1918 ‘s-Gravenhage10 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven
ZeddemanWillem 15 nov 1919 Rotterdam14 mei 1940 RozenburgSoldaat Rozenburg
ZeegersPieter 20 aug 1901 Rotterdam15 mei 1940 RotterdamSergeant-Majoor Oude Plantage
ZegersJoost 8 mei 1919 Texel15 mei 1940 RotterdamMarinier Oude Plantage
ZwijnenburgJohannes 8 feb 1919 Rotterdam10 mei 1940 RotterdamSoldaat Waalhaven